top of page

Albumy

Album tradycyjny

 

Coś dla miłośników tradycji - piękne tradycyjne albumy ślubne! ♥ Album tradycyjny jest wykonywany w całości ręcznie, dlatego czas oczekiwania jest dłuższy niż na fotoksiążkę. Wykonuję komputerowy projekt, który wysyłam Wam do akceptacji, następnie zamawiam odbitki i wyklejam album. Jego okładka może być z dostępnymi wzorami lub gładka. Na okładce może zostać wykonane tłoczenie (jeśli jest to okładka gładka) lub okienko, w którym będzie napis. Napis we wzorzystych okładkach można zrobić na pierwszej karcie + Wasze ulubione zdjęcie, które rozpocznie całą historię. Możliwe jest też wykonanie pergaminów pomiędzy kartami! 

Zobaczcie jak wyglądają albumy na wideo:

Fotoksiążka

 

Album, który chcę oddać w Wasze ręce przygotowuję z największą starannością. Fotoalbum jest najwyższej jakości i wykonywany według mojego projektu, który dostajecie do zweryfikowania :) Oczywiście okładkę wybieracie taka, jaka Wam się podoba. Na okładce może zostać wykonany grawer.

W ofercie ślubnej znajduje się album 30x30cm, 25x25cm oraz 20x20cm. Mam też pakiety fotoksiążek - dla Was i rodziców :) Jeśli będziecie zainteresowani innymi rozmiarami - ustalimy to indywidualnie. 

bottom of page