• Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle

© 2020 by  Karolina Roszak

Albumy

Album tradycyjny

 

Coś dla miłośników tradycji - piękne tradycyjne albumy ślubne! ♥ Album tradycyjny jest wykonywany w całości ręcznie, dlatego czas oczekiwania jest dłuższy niż na fotoksiążkę. Wykonuję komputerowy projekt, który wysyłam Wam do akceptacji, następnie zamawiam odbitki i wyklejam album. Jego okładka może być z dostępnymi wzorami lub gładka. Na okładce może zostać wykonane tłoczenie (jeśli jest to okładka gładka) lub okienko, w którym będzie napis. Napis we wzorzystych okładkach można zrobić na pierwszej karcie + Wasze ulubione zdjęcie, które rozpocznie całą historię. Możliwe jest też wykonanie pergaminów pomiędzy kartami! 

Fotoksiążka

 

Album, który chcę oddać w Wasze ręce przygotowuję z największą starannością. Możecie otrzymać go w pięknym, drewnianym pudełku z indywidualnym grawerem. Fotoalbum jest najwyższej jakości i wykonywany według mojego projektu, który dostajecie do zweryfikowania :) Jego okładka może być ze skóry lub płótna, mam również szeroki zakres kolorystyczny do wyboru. Na okładce może zostać wykonany grawer lub tłoczenie (w zależności od materiału, który wybierzecie). 

W ofercie ślubnej znajduje się album 30x30cm. Jeśli będziecie zainteresowani innymi rozmiarami - ustalimy to indywidualnie.