top of page
ślub Dworek na Wodoktach, repotaż ślubny Warszawa

Majka & Damian

ślub w Dworku na Wodoktach

To był piękny wrześniowy dzień. A jeszcze piękniejsza była Majka. Śmiało mogę stwierdzić, że to najbardziej uśmiechnięta Panna Młoda 2019 roku! Mieszkanie, gdzie odbyły się przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego, było przepięknie udekorowane. Z sufitu zwisały kwiaty i dużo innej zieleni. Moje przyszłe Pary Młode - pamiętajcie, przygotowania w mieszkaniu wcale nie muszą być nudne! Wystarczy odrobina kreatywności i zieleni, od razu robi się piękniej :)

Majkę mogliście widzieć w programie "Salon sukien ślubnych Goka", gdzie wybrała swoją sukienkę! Uważam, że była idealna dla Niej. Pięknie podkreślała figurę i robiła mega wrażenie, do tego czarujący uśmiech Majki - zestaw IDEALNY! Nasza Polska Keira Knightley :)

Przed ceremonią ślubną udało nam się zrobić szybki 10-15 minutowy mini plener w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Aż żałuję, że mieliśmy tak mało czasu, to miejsce jest przepiękne! Jeśli macie wszystko dobrze rozplanowane, to nawet przez ceremonią jest czas na mini plener. Dzień ślubu to czas dla Was, Wasz najważniejszy dzień - nie warto się stresować i niepotrzebnie pędzić :)

Wesele w Dworku na Wodoktach

To właśnie tak wyobrażam sobie dobrą zabawę! Wesele Majki i Damiana w Dworku na Wodoktach było istnym szaleństwem. Rajem dla fotografów. Na parkiecie był ogień i to światło... DJ Kuby Króla, było pięknie. Romantyczny pierwszy taniec, występ wokalny Majki oraz Damian i jego ekipa podczas oczepin - to są niezapomniane chwile dla uczestników wesela. Bardzo lubię ten reportaż ślubny :)

 

miejsce: Dworek na Wodoktach

suknia ślubna: Viola Piekut

buty Majki: Venezia

garnitur/buty Damiana: Vistula

kolczyki: Lavoga

spinki do mankietów: Pakamera

obrączki: Arenart

bukiet: Flora Studio Julia Sancewicz

fotobudka: CudnieStudio

dodatki na sali: cudmiodmalina

DJ: Kuba Król

film: B-Love.pl

Kościół: Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Warszawie

ślub w Dworku na Wodoktach | Dworek na Wodoktach | reportaż ślubny Dworek na Wodoktach | fotograf na wesele Warszawa | rustykalny ślub

bottom of page