top of page

Monika & Mateusz

ślub w Ogrodzie Babette

wesele w ogrodzie babette, ogród babette, ślub w ogrodzie babette, rustykalny ślub w ogrodzie babette

Ślub Moniki i Mateusza odbył się pod koniec czerwca 2019 roku. Uwierzycie, że to właśnie w moim samochodzie jechała suknia ślubna Moniki? Prawie wszystko udało się na czas ;) Zniecierpliwiony Mateusz czekał na swą wybrankę przed ołtarzem, gdzie zobaczył ją po raz pierwszy! Wtedy zadziała się magia. Przysięgli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską... Zostali mężem i żoną.

Rustykalne wesele - Ogród Babette

Rustykalny ślub Moniki i Mateusza w Ogrodzie Babette to była prawdziwa uczta dla oczu. Zielona okolica, drewniany napis MIŁOŚĆ i tort podany na świeżym powietrzu. Coś cudownego!

Naturalny klimat miejsca, dużo emocji i ONI - M&M - Monika i Mateusz. Nie mogłam się doczekać, aż sfotografuję Ich ślub w tak wspaniałym miejscu - i nie zawiodłam się. Wszystko było idealne. W klimacie jaki najbardziej lubię. Dodatki, detale ślubne, a przede wszystkim bukiet ślubny to moje ulubione rzeczy, które zawsze chętnie fotografuję w tym dniu.

Ogród Babette - magiczne miejsce z dużym ogrodem i sielską atmosferą. Urokliwe miejsce na ślub w okolicach Warszawy. Był to jeden z piękniejszych ślubów w tym sezonie! Zresztą sami zobaczcie.

 

miejsce: Ogród Babette

suknia ślubna: Madonna

garnitur: Giacomo Conti

biżuteria: Novia Blanca

zegarek: Guess

buty Moniki: Ted Baker

buty Matusza: Joop

spinki, krawat: Hugo Boss

florysta: Piotr Lipiński

tort: Piekarnia Grzybki

napis MIŁOŚĆ: @rustykalnamilosc

fotoprzyczepa: SelfieCamp 

Kościół: Świętego Klemensa w Nadarzynie

ślub w Ogrodzie Babette | Ogród Babette | reportaż ślubny Ogród Babette | fotograf na wesele Warszawa | rustykalny ślub | ślub humanistyczny | plenerowy ślub Ogród Babette

bottom of page