top of page
  • Karolina Roszak

FIRST LOOK czyli pierwsze spotkanie przed ślubem


Jak wyglada first look? Na czym on polega? Przeczytajcie!


First look to jeden z piękniejszych i najbardziej emocjonalnych momentów Waszego Dnia. Wtedy zobaczycie się po raz pierwszy, już w ślubnych strojach.

Panna Młoda czeka na swojego przyszłego męża w sukni ślubnej, a on przynosi jej kwiaty - to jeden z kilku wariantów tego momenu. Pan Młody może też czekać na swoją partnerkę stojąc tyłem w kierunku z którego będzie szła. Panna Młoda łapie wybranka za ramię, a on się odwraca. Jest to dla Was bardzo romantyczny i wzruszający moment. Jak on będzie wyglądał zależy tylko od Was.


first look warszawa, cicha 23
first look warszawa, cicha 23

W całym ślubnym szaleństwie nie możecie zapomnieć o tym, że to Wy jesteście w tym dniu najważniejsi i powinniście poświęcić trochę czasu dla siebie. Chociaż na chwilę pomyślcie o sobie, zwolnijcie tempo i spędzcie ten czas ze sobą. Jeśli zdecydujecie się na first look warto zastanowić się, jak chcecie, żeby on wyglądał i gdzie może się odbyć. Wasze pierwsze spotkanie może być w plenerze, w domu lub już na ceremonii - przed ołtarzem.


first look warszawa

Najbardziej lubię kiedy first look odbywa się w plenerze, na łonie natury, daleko od innych, gdzie możecie być tylko sami. Najlepiej zorganizować pierwsze spotkanie sam na sam, bez spojrzeń innych osób. Pamiętajcie, aby miejsce Waszego spotkania było blisko, żeby nie tracić cennego czasu. Proponuję ogród lub pobliski las. Jeśli nie macie możliwości zorganizowania first looka na zewnątrz, możne go zaaranżować we wnętrzu, np. w domu. Warto wtedy przystroić odpowiednio mieszkanie. Ten czas będzie jeszcze bardziej magiczny, a fotografie jeszcze piękniejsze.


first look w plenerze

Pamiętajcie - to Wasz dzień i czerpcie z niego jak najwięcej. First Look jest jednym z jego ważniejszych elementów, który na pewno zapamiętacie do końca życia. Warto go zorganizować i poświęcić te 5-10 minut tylko dla siebie!Comments


bottom of page