• Karolina Roszak

Maja & Kamil - wesele Oczyszczalnia

Wesele w Oczyszczalni Miejsce


Oczyszczalnia Miejsce to przepiękny zielony zakątek, który znajduje się w Ludwikowie, niecałe 50km od Warszawy. Ta magiczna przestrzeń idealnie pasuje na śluby i wesela w stylu slow wedding. W Oczyszczalni jest również pomost i staw. Na pomoście można zorganizować ceremonię ślubną. Czy to nie brzmi cudownie? Sam budynek jest w klimacie industrialnym. To wszystko tworzy niesamowity klimat. Istny raj dla fotografa :)Slow wedding - co to oznacza?


Wesele w stylu slow wedding charakteryzuje się kameralnym przyjęciem w gronie najbliższych, bez przepychu i pośpiechu. Organizujecie ten dzień kierując się głosem serca, niekoniecznie zgodnie z obowiązującą tradycją. "Slow" oznacza powolny i takie może być Wasze wesele - nie planujecie wszystkiego co do minuty. Jest tu przestrzeń na spontaniczność, stawia się na interakcje z najbliższymi ludźmi, gdyż zapraszacie mniejszą liczbę gości. Wesele w stylu slow wedding jest dla par, które chcą swobodnie i na własnych zasadach zorganizować swój dzień. Tu najważniejsze są emocje.Slow wedding w Oczyszczalni


Maja i Kamil swoje wesele zorganizowali w duchu slow wedding. W tym dniu otaczała ich najbliższa rodzina i przyjaciele. Ceremonia odbyła się w klimatycznym Kościele, a wesele w przepięknym miejscu. Pierwszy taniec nie był zaplanowany na konkretną godzinę, dzięki temu był czas na mini sesję przed zachodem słońca. Maja i Kamil postawili na to, żeby ten dzień spędzić po swojemu, z najbliższymi, na własnych zasadach, tak jak sobie to wymarzyli.


Piękne dekoracje w Oczyszczalni przygotowały dziewczyny z My Big Day. Sala wyglądała obłędnie. Mnóstwo kwiatów, duży drewniany sześciokąt postawiony za miejscem dla Pary Młodej, który ozdobiony był napisem "mąż ♥ żona" i zwisającymi szklanymi butelkami z kwiatami oraz świecącymi żarówkami. Każdy szczegół był dopracowany. Oprócz sali weselnej dziewczyny przygotowały bukiet ślubny dla Panny Młodej, który był jednym z piękniejszych bukietów w moim sezonie ślubnym 2020. Bukiet był duży i nieregularny - czyli taki, jaki lubię najbardziej.


Ciepły sierpniowy dzień, niesamowity klimat, otoczenie i ludzie - to wszystko sprawia, że chciałoby się ten dzień przeżyć jeszcze raz! Sami zobaczcie :)


miejsce wesela: Oczyszczalnia Miejsce

dekoracje/bukiety: MyBigDay.pl

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kozłowie Biskupim
313 wyświetlenia

artystyczna fotografia ślubna | fotograf ślubny Warszawa | reportaż ślubny | zdjęcia ślubne | sesja narzeczeńska | Warszawa | Konin | Łódź | Poznań

© 2021 by  Karolina Roszak Photography