top of page
  • Karolina Roszak

5 PORAD NA NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIA Z WESELA

Co zrobić, aby mieć piękne zdjęcia z dnia ślubu? Zobaczcie pięć porad, które pomogą Wam już na etapie przygotowań osiągnąć świetny efekt na zdjęciach!

fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny

Sala weselna


Wybierz odpowiednią salę weselną - w stylu, który będzie pasował do klimatu wesela. Jeśli planujecie wesele w stylu rustykalnym, warto w okolicy poszukać stodoły, gdzie urządzicie takie przyjęcie. Jeśli nie chcecie wesela w stodole to alternatywą będzie sala, która klimatem będzie przygotowana pod styl rustykalny. Zawsze możecie dekoracjami i dodatkami osiągnąć zamierzony efekt i klimat.


fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, Dworek na Wodoktach, zdjęcia ślubne w Dworku na Wodoktach
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Osada Młyńska, zdjęcia w Osadzie Młyńskiej
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Osada Młyńska, zdjęcia w Osadzie Młyńskiej

Dekoracje i dodatki ślubne


Postaw na tematyczne dekoracje i dodatki ślubne. Aby zdjęcia były spójne już na etapie przygotowań możecie wybrać kolor i motyw przewodni wesela.

Pamiętajcie - dekoracje wcale nie muszą być drogie! Jeśli macie ograniczony budżet, dodatki możecie wypożyczyć lub zrobić sami. Warto postawić na minimalizm. Dużo wcale nie oznacza pięknie! To właśnie detale robią robotę nie tylko na zdjęciach, ale i w trakcie Waszego wesela - będą zachwycać gości.


plener w dniu ślubu warszawa, fotograf ślubny warszawa, motyw kolorystyczny ślub,
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Reduta Banku Polskiego, Reduta Banku Polskiego ślub, zdjęcia w Reducie Banku Polskiego
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Ogród Babette, zdjęcia w Ogród Babette
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Osada Młyńska, zdjęcia w Osadzie Młyńskiej

Makijaż


Jest to jeden z najistotniejszych elementów estetycznych fotografii, nie tylko ślubnej. Do zdjęć makijaż musi być mocniejszy niż "na co dzień". Ludzkie oko inaczej postrzega makijaż, niż obiektyw aparatu. Aparat często wyostrza nasze niedoskonałości twarzy. W dniu wesela lub później na sesji plenerowej warto zainwestować w profesjonalną makijażystkę. Ona uwydatni nasze atuty, a ukryje niedoskonałości :) Często używają one mocniejszych kosmetyków, idzięki nim ten makijaż jest trwalszy. Na pewno z profesjonalnym makijażem będziecie czuły się lepiej i nie spłynie on Wam w kościele lub podczas pierwszego tańca :)


fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Osada Młyńska, zdjęcia w Cicha 23
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Ogród Babette, reportaż ślubny Ogród Babette, zdjęcia w Ogrodzie Babette

Fotograf ślubny


W dzisiejszych czasach wybór fotografa ślubnego jest ogromny. Tym bardziej, że mamy powszechny dostęp do internetu. Ale co jest ważne podczas wyboru fotografa ślubnego? Przede wszystkim muszą podobać się Wam zdjęcia i styl w jakim fotografuje. Ślub bierzecie raz w życiu i nie warto oszczędzać na fotografie czy filmowcu. To jest pamiątka na lata.

Aby uniknąć rozczarowania przejrzyjcie reportaże ślubne danego fotografa. Zwróćcie uwagę, jak edytuje zdjęcia i czy podoba Wam się sposób w jaki przedstawiania ludzi.

Czy widoczne są emocje i najważniejsze momenty z Waszego WIelkiego Dnia.


Więcej o odpowiednim fotografie na wesele napiszę w nowym poście.


fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Osada Młyńska, zdjęcia w Osadzie Młyńskiej
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny, Cicha 23, zdjęcia w Cicha 23

Emocje


To właśnie emocje tworzą jeden z najważniejszych elementów fotografii. Bez nich nasze zdjęcia byłyby puste i niczego nie wyrażały. Nie bójcie się śmiechu, wzruszenia i łez. Po latach spoglądając na zdjęcia przypomnicie sobie o danym momencie, zobaczycie jak wyglądał Wasz uśmiech, czy inne emocje towarzyszące Wam w tym Dniu. Nie bójcie się pokazać miłości. Dlatego warto wybierać profesjonalistów - odpowiednio złapią każdą ulotną chwilę :)


fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny warszawa, fotograf slubny,  zdjęcia w Kościele
fotograf ślubny warszawa, reportaż ślubny Konin, fotograf slubny,

Comments


bottom of page