top of page
 • Karolina Roszak

Najpiękniejsze sale na wesele w Warszawie i okolicach


Wybór sali weselnej to jeden z pierwszych kroków, jaki podejmuje Para Młoda w organizacji swojego wesela. Wybór sali jest bardzo istotny. To właśnie od niej będzie zależał styl Waszego ślubu oraz będzie ona definiowała kilka aspektów Waszego Wielkiego Dnia np. możliwość zorganizowania ślubu plenerowego, czy jest możliwość zabawy weselnej na zewnątrz, czy jest miejsce na wykonanie mini sesji w dniu ślubu, czy jest teren zielony itp. Dzięki pracy fotografa miałam możliwość odwiedzenia wielu sal weselnych. W dzisiejszym poście pokażę Wam najpiękniejsze i najlepsze sale weselne na ślub i wesele w województwie mazowieckim. Będziecie mogli zobaczyć zarówno stodoły, folwarki, drewniane sale, jak i miejsca na wesela eleganckie oraz miejskie. Znajdziecie tu m.in. styl rustykalny, boho, industrialny i glamour.



Dzisiaj pokażę Wam TOP miejscówki na wesele w Warszawie i okolicach. Wasze wesele może być jak z bajki! W miarę możliwości będę edytować post, jeśli pojawię się w kolejnym fajnym miejscu, które jest godne polecenia. Wszystkie zdjęcia, które tutaj zobaczycie są mojego autorstwa. Polecam te miejsca pod względem wizualnym, o resztę szczegółów piszcie do konkretnej sali! :)



Cicha 23

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Cicha 23

Cicha 23 jest dla mnie na szczycie top miejscówek weselnych w Warszawie i okolicach :) Piękne dwie klimatyczne sale, mnóstwo zieleni, możliwość ślubu i wesela plenerowego - istna bajka! Grillowanie, rozmowy na świeżym powietrzu, mnóstwo miejsca na mini sesje zdjęciowe, jest to idealne miejsce. Oprócz tego, że możecie tam zorganizować ślub plenerowy i wesele, to znajdziecie też "kącik" na przygotowania ślubne - domek przy sali lub namioty Kimura Glamping.


Poniżej znajdują się reportaże ślubne i plenery wykonane przeze mnie w Cicha 23 Event Place. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Karolina & Mieszko

 2. Arleta & Bader

 3. Monika & Mateusz

 4. Oliwia & Michał


Cicha 23 - strona www

Cicha 23 - Instagram

Kimura Glamping - strona www



Reduta Banku Polskiego

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Reduta Banku Polskiego

Jeśli szukacie najpiękniejszej sali w samym sercu stolicy to właśnie Reduta Banku Polskiego będzie idealnym miejscem! Industrialny klimat sali sprawia, że macie nieograniczoną możliwość dekoracji sali. Sprawdzi się tam każdy styl :) Fotografowałam tam wesela w różnym klimacie: boho, greenery, minimalistyczne, egzotyczne, w formie dżungli i świąteczne.


Reportaże ślubne, które wykonałam w Reducie Banku Polskiego, możecie zobaczyć poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Ania & Piotrek

 2. Welcome to the jungle - dekoracje w Reducie

 3. Kraina Lodu - dekoracje w Reducie



Reduta Banku Polskiego - strona www

Reduta Banku Polskiego - Instagram





Miodowy Zakątek

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Miodowy Zakątek

Miodowy Zakątek znajduje się niecałe 50 kilometrów od centrum Warszawy. Przestrzeń jaka tam się znajduje pozwala na organizację wesela w każdym stylu. Piękna przeszklona oranżeria idealnie wygląda na zdjęciach. Jest też możliwość ślubu plenerowego. Znajdzie się dużo zielonej przestrzeni na mini sesję w dniu ślubu :)


Reportaże ślubne, które wykonałam w Miodowym Zakątku, możecie zobaczyć poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Ewelina & Daniel - wkrótce reportaż zostanie opublikowany



Miodowy Zakątek - strona www



Osada Młyńska

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Osada Młyńska

Marzycie o weselu w stodole? Osada Młyńska jest miejscem idealnym! Jeśli bliskie Waszemu sercu są klimaty rustykalne i boho to ta stodoła spełni Wasze oczekiwania. Na zewnątrz przy stodole znajduje się również parkiet, oświetlony girlandami - najlepiej sprawdzi się na zabawę weselną w plenerze!


Reportaże ślubne, które wykonałam w Osadzie Młyńskiej, możecie zobaczyć poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Maja & Szymon



Osada Młyńska - strona www

Osada Młyńska - Instagram




Ogród Babette

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Ogród Babette

Jeśli szukacie rustykalnego i eleganckiego miejsca na wesele - Ogród Babette spełni Wasze oczekiwania. Macie możliwość zrealizowania tam Waszych marzeń o pięknym ślubie i weselu - miejsce na plenerowy ślub, rustykalna sala weselna i mnóstwo przestrzeni na pogaduchy na świeżym powietrzu. Brzmi cudownie? :)


Poniżej znajdują się reportaże ślubne, które wykonałam w Ogrodzie Babette. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Monika & Mateusz


Ogród Babette - strona www

Ogród Babette - Instagram




Wierzbowe Ranczo

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Wierzbowe Ranczo

Wierzbowe Ranczo - jak sama nazwa wskazuje można poczuć się tam, jak... na ranczu :) Piękna sala zasługuje na tę nazwę. Na terenie obiektu znajduje się stajnia, która dopełnia klimatu miejsca. W 2021 roku moja Para zorganizowała tam swoje wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby Justyna i Bartek wybrali inną salę. Justyna posiada konina - Walkirię, dlatego Wierzbowe Ranczo mocno będzie mi się z nimi kojarzyć :)


Poniżej znajdują się reportaże ślubne, które wykonałam w Wierzbowym Ranczu. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Justyna & Bartek - reportaż niedługo zostanie opublikowany


Wierzbowe Ranczo - strona www

Wierzbowe Ranczo - Instagram



Gajówka Obręb

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Gajówka Obręb

Ślub w plenerze, rustykalne lub boho wesele, rozmowy pod chmurką - wszystkie te aspekty weselne kojarzą mi się z Gajówką. Jeśli chcecie wesele właśnie w takim klimacie koniecznie wybierajcie Gajówkę :)


Poniżej znajdują się zdjęcia ślubne, które wykonałam w Gajówka Obręb. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Ola & Paweł - sesja niedługo zostanie opublikowana


Gajówka Obręb - strona www

Gajówka Obręb - Instagram



Górki Zielone

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Górki Zielone

Jeśli chcecie wesele w drewnianej sali z dużymi oknami to właśnie Górki Zielone tak wyglądają. Otaczają ją drzewa, dzięki temu macie możliwość zorganizowania wesela w środku lasu!


Poniżej znajdują się reportaże ślubne, które wykonałam w Górkach Zielonych. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Paulina & Daniel


Górki Zielone - strona www




Oczyszczalnia Miejsce (Stodoła Wszystkich Świętych)

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, stodoła, Oczyszczalnia Miejsce, Stodoła Wszystkich Świętych

Oczyszczalnia Miejsce to przepiękny zielony zakątek, który znajduje się w Ludwikowie, niecałe 50km od Warszawy. Ta magiczna przestrzeń idealnie pasuje na śluby i wesela w stylu slow wedding.

W Oczyszczalni jest również pomost i staw. Na pomoście można zorganizować ceremonię ślubną. Organizując wesele właśnie tam z pewnością się nie zawiedziecie. Jest to idealne miejsce na ślub plenerowy, rozmowy na pufach na zewnątrz i spacery po magicznej przestrzeni. Uwierzcie mi - będzie gdzie robić zdjęcia :)


Reportaże ślubne, które wykonałam w Oczyszczalnia Miejsce znajdziecie poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Maja & Kamil



Oczyszczalnia Miejsce - strona www

Oczyszczalnia Miejsce - Instagram




Zagroda Ojrzanów

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Zagroda Ojrzanów, wesele w plenerze Warszawa

Dotychczas w Zagrodzie Ojrzanów robiłam tylko plenery ślubne. Polecam to miejsce każdemu kto lubi sesję właśnie w takim klimacie. Znajdują się tam zwierzęta np. konie, kozy, owce, kury, koty itd. Jest mnóstwo zieleni i zakamarków, które można wykorzystać na sesji ślubnej. Jeśli pragniecie zorganizować wesele na łonie natury jest to idealne miejsce. Widziałam miejsce na ognisko, znajduje się również tam parkiet na zewnątrz! Nie ukrywam, że parkiet wykorzystałam z Olą i Łukaszem - zainicjowaliśmy pierwszy taniec. Wyszło obłędnie - taniec o zachodzie słońca.


Zdjęcia, które wykonałam w Zagrodzie Ojrzanów znajdziecie poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Ola & Łukasz

 2. Natalia & Igor



Zagroda Ojrzanów - strona www




Villa Julianna

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Villa Julianna, eleganckie wesele w Warszawie

Villa Julianna to sala, która znajduje się pod Warszawą. Składa się z dwóch części - oranżerii i parkietu. Oranżeria jest przepiękna! Uroku dodaje jej mnóstwo światła i drzewo rosnące w środku :)


Reportaże ślubne, które wykonałam w Villa Julianna znajdziecie poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Karolina & Arek - reportaż niedługo zostanie opublikowany



Villa Julianna - strona www

Villa Julianna - Instagram




Dworek na Wodoktach

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Dworek na Wodoktach, wesele glamour w Warszawie

Dworek na Wodoktach w Otwocku przyciąga swoim klimatem miłośników wesel rustykalnych. W środku sali znajdują się drewniane zdobienia, dzięki którym sala nabiera charakteru :) Jeśli jesteście zwolennikami wesel glamour warto postawić również na Dworek na Wodoktach. Wasza sala nie będzie taka, jak wszystkie inne - białe z kolorowymi ledami :)


Reportaże ślubne, które wykonałam w Dworku na Wodoktach znajdziecie poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Majka & Damian



Dworek na Wodoktach - strona www





Boathouse Restaurant

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Boathouse Restaurant Warszawa

Boathouse Restaurant to restauracja w Warszawie, gdzie macie możliwość zorganizowania wesela w pomieszczeniu, ale i również w plenerze. Ja miałam przyjemność fotografowania małego plenerowego przyjęcia Pauliny i Tobiasza w namiocie. Letni klimat tego wesela był bardzo przyjemny, a girlandy, które zawiesiła Para Młoda dodały uroku fotografiom.


Reportaże ślubne, które wykonałam w Boathouse Restaurant znajdziecie poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Paulina & Tobiasz


Boathouse Restaurant - strona www




Spokojna 15

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Spokojna 15

Spokojna 15 idealnie nadaje się na warszawskie wesela plenerowe. Jak sama nazwa wskazuje - nadaje się na spokojne, kameralne przyjęcia pod gołym niebem i tańcami do białego rana.


Spokojna 15 - strona www

Spokojna 15 - Instagram




Villa Foksal

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, Villa Foksal

W Villi Foksal możecie przygotować eleganckie przyjęcie. Jest to jedno z piękniejszych miejsc na tego typu wesela. Sala ta będzie odpowiednia dla Par, które lubią nowoczesne i gustownie urządzone pomieszczenia. Oranżeria dodaje szyku. W pomieszczeniu znajduje się dużo światła i mamy widok na mini ogród, który można wykorzystać do klimatycznej sesji zdjęciowej :)


Villa Foksal - strona www

Villa Foksal - Instagram



River Cafe

Najlepsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najpiękniejsze miejsca na ślub i wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne w Warszawie i w okolicach, lokale na wesele w Warszawie, nietypowe miejsca na wesela w Warszawie, polecane miejsca na wesele w Warszawie, najlepsze sale weselne, rustykalne sale weselne Warszawa, boho wesele Warszawa, eleganckie wesela Warszawa, Warszawa sale weselne, ślub i wesele w Warszawie, sale weselne województwo mazowieckie, wesele, ślub na statku, wesele na statku Warszawa, River Cafe

Ślub na statku w Warszawie? Jest to możliwe! Ta impreza na pewno będzie niezapomniana. Widok na Wisłę i jej dziki brzeg zbuduje wyjątkową atmosferę. Mało kto może powiedzieć, że jego weselu odbyło się na statku :)

Zdjęcia ślubne, które wykonałam w River Cafe znajdziecie poniżej. Wystarczy, że klikniecie na imiona - przejdziecie w nowym oknie do konkretnej sesji:

 1. Kasia & Łukasz



River Cafe - strona www

River Cafe - Instagram






Miejsca w których nie byłam, a na zdjęciach wyglądają obłędnie:

- Szklarnia Grodzisk,

- Stodoła Czereśniowy Sad,

- Folwark Ruchenka,

- Przepitki i Przekąski,

- Spichlerz Villa Julianna,

- Stalowa 52,

- Kuźnia Kulturalna,

- Miętowe Wzgórza,

- Villa Omnia,

- Folwark u Różyca,

- Zacisze Anny Korcz,

- Stara Oranżeria.

W niektórych wypisanych powyżej miejscach będę w roku 2022, więc czekajcie na aktualizację! :)

bottom of page